Your address will show here +12 34 56 78
Bizi
Yakından tanıyın...

Yazzar.com İle


Türkiye’nin en iyi firmalarına Yazzar.com ile en iyi içerikleri üret, sen de kazan.

Yazzar.com Nasıl Çalışıyor?

 • Yazzar.com adresini ziyaret et!
 • Örnek içeriğini ve başvuru formunu gönder!
 • Editörlerimiz içeriğini incelesin ve onaylasın!
 • İlgi alanına göre kategori seç ve içerik üret!
 • İçerik Ürettikçe kazan!
 • Yazzar Akademi

  Yazzar’ın Türkiye’nin en kapsamlı SEO ajansı olan Mor Adam ile birlikte düzenlediği Yazzar Akademi eğitimlerine katıl! Hem kendini geliştir hem de kazancını artır!

  Profesyonel İçerikle ile Kazancını Artır!


  Yazzar.com’da en iyi yazar seviyesine ulaş ve profesyonel içerikler ile kazancını artır.

  Yazzar.com Eğitim ile Kendini Geliştir!


  Yazzar.com eğitim ile yazar ve yazar adaylarına online içerik pazarlaması, SEO, içerik yazarlığı gibi birçok konuda kendinizi geliştirin, en çok kazanan siz olun.

  En İyi Markalar ile Çalışın!

  Yazzar.com, içerik yazarlarına en iyi markalar ile çalışma imkanı sunar. Bu sayede referans olarak gösterebilecekleri güçlü bir ağa sahip olurlar.

  Türkiye’nin Kapsamlı Online Yazar Topluluğu

  Yazzar.com, Türkiye’nin kapsamlı SEO ajansı olan Mor Adam kapsamında faaliyet gösteren makale sistemidir. Dijital içerik pazarlaması ile ilgili hizmet sunan Yazzar.com geniş müşteri ağı ile Türkiye’de hem kurumsal hem de bireysel birçok firma, web sitesi ve blog için farklı kategorilerde içerik danışmanlığı hizmeti sunar. Fikirlerinizin kazanca dönüştüğü Yazzar.com içerik yazarlarına, kurumsal ve bireysel önemli firmalarla çalışma imkanı sunar. Yazzar.com ekibine dahil olan içerik yazarlarımıza düzenli bir gelir kaynağı oluşturduğumuz gibi yeterli donanıma sahip birer profesyonel içerik yazarı olması konusunda eğitim imkanı sunuyoruz.

  Yazzar.com eğitimleri ile içerik pazarlaması, SEO ve birçok konuda güçlü ve donanımlı bir online yazar topluluğu inşa ediyoruz. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok kurumsal ve bireysel firmaya hizmet sunan Yazzar.com, hem bugün hem de gelecekte online içerik yazarlığı konusunda sektörde bulunan açığı güçlü ve donanımlı yazar ekibiyle kapatmayı hedefliyor. Yazzar.com kalemine güvenen ve sahip olduğu bilgi birikimini kazanca dönüştürmek isteyen içerik yazarlarına gelir sağladığı gibi kurumsal ve bireysel birçok firmanın ihtiyaç duyduğu profesyonel içerikleri sunuyor.

  Yazzar.com Eğitim ile Kendini Geliştir!


  Yazzar.com eğitim ile yazar ve yazar adaylarına online içerik pazarlaması, SEO, içerik yazarlığı gibi birçok konuda kendinizi geliştirin, en çok kazanan siz olun.